תהליך עבודה

 1. פגישת היכרות – בפגישה זו אלמד מי אתם,מה הצרכים שלכם ,למי מיועד האירוע, עבור כמה אורחים האירוע, חורף? קיץ? רוצים מקום פתוח? סגור? נחליט האם מעדיפים להקה? תקליטן? שילוב של השניים? איזה תפריט חלבי? בשרי? באיזו דרך הגשה? מה החלומות,מה הסגנון ומה מסגרת התקציב אליה רוצים להתכנס.
 2. נצא לדרך? במסגרת התקציב שנתתם נחליט ונבנה את ה "שלד" הראשוני של האירוע נתחיל להתכנס לידי החלטה היכן יתקיים האירוע. ניקח בחשבון מיקום גיאוגרפי, נוחות,מזג האוויר, חניה דרכי גישה רמה וכו'..
 3. תקציב האירוע שלכם : תקבלו ממני הצעת מחיר מסודרת ומפורטת שמבוססת על הבקשות שהצבתם לפני בפגישה הראשונה. אציע לכם מספר תוכניות ואפשרויות לקיום האירוע.
 4. הכנת תוכנית עבודה – נתחיל לצקת תכנים לאירוע , עיצוב הזמנות, בחירת מוסיקה, אוכל, אלכוהול,עיצוב האירוע , מי נותן השירות שיספק כל מוצר וחלק באירוע , אבנה עבורכם ואיתכם סדר עבודה נכון מול הספקים השונים ונגזור לוחות זמנים לביצוע כל שלב ומשימה.
 5. מהמקרו למיקרו – עכשיו אתן לדוגמא הנחיות מדויקות לקייטרינג מה בדיוק הדרישה ממנו יתכן וצריך מספר מנות כשרות למהדרין , האם יש בציבור אורחים צמחוניים, רגישים לגלוטן כמויות כוח אדם מבוקשות לאירוע ועוד             
  האולם יקבל הנחיות איך להושיב את האנשים, נסגור סקיצה לאירוע באיזה ציוד נרצה להשתמש, מה לפנות מהשטח דרישות לגבי ניקיון המקום, פינויים של כלים וכד'.
  במקביל התקליטן יקבל רשימות שירים סגנונות מה לנגן מתי ובאיזה ווליום לנגן לאיזה איזור וזמן באירוע. 
  וכך כל ספק וספק.
  דיוקים אחרונים :כול ספק יודע מה תחום האחריות שלו, מה הדרישות ממנו, שהוא נדרש לסטנדרט עבודה גבוהה ושירותיות מקצועית , היכן העבודה שלו מתחילה ומתי מסתיימת. כל ההחלטות הסופיות נלקחות תוך פיקוח מקצועי שלי וסכרון מלא בין כול נותני השירותים. מתפקידי לייצג אתכם מול נותן השירות ולוודא שאתם מקבלים מקסימום איכות ושירות באירוע שלכם.
 6. פגישת ספקים: פגישת ספקים של כול נותני השירותים באירוע, חזרה על לוחות הזמנים, הצבות, הקמות התנהלות האירוע משלב ההקמה,האירוע ועד הפירוק. היכרות עד הפרט האחרון עם דרישות וההחלטות שנתקבלו מהלקוח במהלך הדרך במהלך תהליך ההפקה השלמת הפאזל.
  כול ספק יוודא מול שאר הספקים שיש לו את כל הדרוש עד הכבל והחיבור האחרון ביום האירוע. 
  כולם יודעים מראש איך להגיע ליום האירוע , תוך ידיעה ברורה שבשטח יש הפקה מקצועית שמוודאת בכל שלב ושלב שכל הדרישות המוקדמות מתבצעות במדויק.
 7. יום האירוע שלכם: תתרגשו , תהנו, תבלו תאהבו – אני והצוות שלי מאחורי הקלעים מנהלים את הכלללל ואתם פנויים לשמוח ולהתרגש עם האורחים.
 8. פירוקים: נבצע עבורכם את כל הסגירות בסוף האירוע: מפירוק הציוד ועד הסגירות עם הספקים, תשלומים וכל הנדרש.

תהליך עבודה

תהליך עבודה

גלריית אירועים