3 נקודות שחייבים לבדוק לפני שמתחילים להפיק אירוע

במיוחד בשבילכם הכנתי אוסף של 3 נקודות שחייבים לבדוק לפני שמתחילים לחפש מקום לחגוג בו את האירוע שלכם.

כדי להקל עליכם את הדרך, לצמצם את בזבוז הזמן והאנרגיות שלכם ולהגיע ליעד הנכסף במינימום עבודה ומקסימום יעילות, הכנתי לכם 3 נקודות לבדיקה, אותם תוודאו לפני שהנעתם את עכבר המקלדת והרכב. תשמרו, תישמרו תהנו מהדרך.

פריט חובה ראשון: רישיון עסק

רישיון עסק למקום מבטיח לכם שקט נפשי לפעול ושקט בראש. בזמן שבחרתם מקום עם רישיון עסק, אתם לקחתם את מלוא האחריות על האירוע שלכם ועשיתם את הצעד החשוב ביותר.

למה זה חיוני? היו בישראל אסונות קשים באירועים. גם באירועים ציבורים וגם באירועים פרטיים. בטח לא תרצו לקחת אחריות על חייהם של המוזמנים לאירוע ועוד ביום החשוב והמרגש בחייכם. הצעד הראשון באחריותכם לבחור מקום עם רישיון עסק.

פריט חובה שני : תעודת הכשרות. כן או לא?

לבדוק מבעוד מועד את רמת הכשרות במקום/קייטרינג. תבחרו מקום שמראש רמת הכשרות תואמת את הצרכים של קהל המוזמנים שלכם ( במקרה הזה אם יש קהל מגוון מישרים קו עם הרף המחמיר יותר). תמיד אפשרי להביא מחוץ לאולם/לגן מנות בהשגחה גבוהה יותר ,או לחלופין להפוך את המטבח לרמת הכשרות הרצויה. אגב אם הקהל שלי לא שומר כשרות אולי מראש אעדיף ללכת למקום לא כשר ולא לשלם את ההוצאות הנלוות לצורך זה.

למה זה חיוני? כדי לדייק את בחירת המקום לקהל  באירוע. להביא מספק חיצוני לאולם מנות גלאט כשר בהכרח רמת האוכל נמוכה יותר, לרוב יוגש בכלים חד פעמיים ( כדי לשמור את רמת כשרות המנה) המחיר עולה ובנוסף המנות נראות שונה משאר האוכל המוגש באירוע. יותר מכך לדוגמא, באירוע כמו חתונה, מקום עם אוכל לא כשר, רבנים רבים לא יגיעו לערוך שם את טקס החופה. תעשו לעצמכם סדר בצרכים האישים שלכם לפני בחירת המקום.

פריט חובה שלישי: ביטוח בתוקף לגן האירועים.

למה זה חיוני? רוב האנשים "עניים" מידי כדי לחגוג במקום ללא ביטוח. חלילה וקורה אסון עלות הפיצוי גבוהה. קודם כל לוודא שהביטוח בתוקף בתאריך האירוע שלכם. צריך לבדוק שסכום הביטוח מספק אתכם לאירוע המסוים שחוגגים.

לכן, רישיון עסק, סוג הכשרות והביטוח אלו 3 נקודות שחובה לבדוק לפני שנכנסים לסחרחורת של "טיול" בין מאות מקומות לאירועים. יש עוד רשימה ארוכה וחשובה בנושא עליה ארחיב בהזדמנות אחרת. תשובות אלו יספקו בסיס מעולה לחלק מתשאול שנשאל לפני שנצא לדרך "להרגיש" מקומות.

השתמשו בכללי האצבע שהכנתי עבורכם ותהפכו את תהליך החיפוש אחר מקום האירוע, לממוקד יעיל ובעיקר נטול כאבי ראש מיותרים.

יש לכם עכשיו כלי נהדר להתחיל לעשות סדר, בצורה מהירה קלה ושתפיקו ממנו את מירב התועלת. יש לשלב כלי זה כחלק בתהליך ארגון והפקת אירוע מקצועי ושיטתי.

כי באירוע אין חזרה גנרלית

תמיד מוודאת שיהיה מושלם….ותמיד באהבה.

יערה

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

דרכים נוספות ליצירת קשר

צרו איתנו קשר

כרם הזיתים 27, סביון